محل تبلیغات شما

جلد کتاب راز هایی در باره ن

رااز هایی در باره ن که هر مردی باید آنها را بداند

What Women Want Men to Know

دکتر باربرا دی آنجلیس

چاپ سوم تابستان 83

انتشارات نسل نو اندیش

شابک: 2-89-5885-946

***

شاید به دلیل حجم بالای کتاب های زرد در زمینه رشد شخصی و روانشناسی و غیره باشد که اعتماد زیادی به این صنف از کتاب ها ندارم در ابتدای امر هم تصور کتابی پر از کلیشه ها و بدیهیات را داشتم. اما به راستی در این کتاب برخی نکات وجود دارند که برای مردان غیر قابل تصویر و راز گونه می نماید و مطالعه این فصول قطعا تاثیرات عمیقی بر زندگی شویی انسان خواهد گذاشت. مانند الگو های تفکر در ن و مردان  و نیز مسیر هایی درون ذهن ن که به چیز های مختلف بی ربط وصل می شود.

توضیحات بیشتر را به خود باربارا دی آنجلیس واگذار می کنم و پیشنهاد می کنم این کتاب را فارغ از جنسیتتان مطالعه کنید. این کتاب در قطع رقعی 700 صفحه ای چاپ شده ، همین نکته توجهم را جلب کرد که چرا این کتاب انقدر حجیم است در حالی که کتاب متناظر آن راز هایی در باره مردان بسیار کم حجم تر است.

در اینجا شاید از محدود نقاط ضعف و از دیدگاهی دیگر از نقطه قوت کتاب بتوان این نکته را عنوان کرد که مسائل مرتبا تکرار و تحت عناوین مختلف باز یادآوری می شود.

زن ها موجودات عجیبی هستند که گویی در دنیاییخاص با جهانبینی متفاوتی زندگی میکنند لازم است اگر می خواهید بیشتر عمرتان را با یکی از آنها سیر کنید حتما به اندازه ی کافی در موردشان شناخت حاصل کنید. چرا که عدم توفیق و شکست در این زمینه هزینه های بسیار سنگینی بر زندگی تحمیل میکند که با مسائل مالی و غیره نیز قابل جبران نیست. 

20 بهمن 1397

کردستان بانه

یادداشتی درباره کتاب راز هایی درباره زنان نوشته ی باربارا دی آنجلیس

یادداشتی بر کتاب ترکش های سرد زندگی شهید ناصر فرقانی

یادداشتی بر کتاب انسان 250 ساله

کتاب ,های ,ن ,هایی ,دی ,ها ,این کتاب ,دی آنجلیس ,می شود ,باربارا دی ,است در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
علی حمیدی فروشگاه اینترنتی بازار رویا آنچه باید درباره خیریه ها بدانید خـاطــرات و دل نـــوشـتـه هـای مـن گرماتاب صنعتی محصولات چاقی،لاغری،افزایش قد،درمان ریزش مو و ناباروری از انگیزه به هدف دفتر خاطرات اشلی وام بانکی فوری تامین سرمایه ۹الی۰۲۱۸۸۶۷۹۰۰۷ ساعت مچی